لیوان کاغذی

لیوان کاغذی، تولید لیوان کاغذی، دستگاه لیوان کاغذی، دستگاه تولید لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی

  • slide1.png
  • slide2.png

تولید کننده انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی

فروش ویژه ماشین آلات یکبار مصرف کاغذی

انواع قالب ها و قطعات ماشین آلات ظروف کاغذی

لیوان کاغذی، تولید کننده لیوان کاغذی، دستگاه لیوان کاغذی، دستگاه تولید لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی

ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف کاغذیآنچه این روزها حضور پر رنگتر و مصرف بیشتری در زندگی روزمره آدمها دارد استفاده از ظروف یکبار مصرف به صورت ظروف کاغذی یا پلاستیکی و مقوایی به صورت بشقاب ، کاسه ، بطری ، نی ، قوطیهای فلزی ، لیوان و... از نوع پلیمر (انواع PS - PE - PP-Pet- سلولز - ورق فولادی - PA و PC) است که در تولید انبوه هر روز به اشکال فریبنده تر و زیباتر وارد زندگی روزمره مان می گردند.

در خانه، محل کار، همایش ها و جلسات علمی و اداری ، مجالس عروسی و عزا ، روضه خوانی و افطاری و توزیع نذورات و همه جا برای پذیرایی از میهمانان و توزیع در مکانهای مختلف برای صرف غذا و نوشیدن چای و قهوه و آب و نوشابه از انواع ظروف یکبار مصرف استفاده می کنیم. البته ظاهراً کاملاً بهداشتی و مقرون به صرفه است چون نمی شکند و برای شستشو نیاز به صرف وقت و هزینه و نیروی انسانی و آب و مایع ظرفشویی و... ندارد اما چه کار کنیم که این ظروف یکبار مصرف بهداشتی باعث ابتلا به سرطان نگردند؟

سؤالهایی نظیر اینکه چگونه می توان با وجود استفاده از این ظروف به بیماریهای گوارشی مبتلا نشد؟ یا اینکه آیا قرار دادن غذای داغ در این ظروف مجاز است؟

نوشیدن چای داغ در لیوانهای پلاستیکی منعی ندارد؟

و پرسشهای مشابه که این روزها مورد توجه محافل علمی قرار گرفته و در این شماره با توجه به اهمیت آشنایی با استفاده صحیح از این ظروف و نقش آن در پیشگیری و ابتلای به بیماریها (بخصوص سرطانها) به آن پرداخته ایم. بخوانید:

دکتر محمدرضا قوام نصیری ، رئیس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی و متخصص انکولوژی)سرطان شناسی( در پاسخ به این سؤال که آیا استفاده از ظروف یکبار مصرف ممکن است سرطانزا باشد؟ می گوید: ظروف یکبار مصرف انواع مختلف دارد چون در ساخت آنها ممکن است از مواد شیمیایی استفاده شده باشد که پلاستیک را می سازند و یا موادی که نهایتاً به کاغذ و مقوا ختم می شود. توصیه متخصصان این است که از نظر سلامت ، ظروف یکبار مصرف کاغذی را استفاده کنند. همچنین هر ظرفی که ساخت و بنیادش به پلاستیک ختم می شود و با مواد شیمیایی سالم بسازند. زیرا بازیافت پلاستیکهای خشک اگر با نظارت دقیق روی ساخت آنها انجام نشود، نهایتاً مواد دست دومی است که طبخ غذا یا مصرف غذا در آنها توصیه نمی شود بخصوص مواد داغ که کاملاً ضرر دارد.

به گفته این متخصص سرطان شناسی ، غذاهایی مثل سوپ ، آش و نظیر آن یا نوشیدنیهایی مثل چای و قهوه که در این ظروف سرو می گردد اصلاً توصیه نمی شود به ویژه از ظروفی که از بازیافت منازل و مواد خشک منازل تهیه می گردد ابداً نباید استفاده نمود. مصرف این ظروف فقط در مواردی که مواد پلاستیکی استاندارد و مورد تأیید باشد بدون اشکال است باز هم به هیچ وجه چه غذا چه نوشیدنی در صورتی که بیش از ۴۰ درجه حرارت دارد نباید داخل این ظروف یکبار مصرف (پلاستیکی) حتی در مورد تأیید شده ها استفاده شود.


تولید کننده ماشین آلات صنعتی ظروف یکبار مصرف ,  ظروف یکبار مصرف کاغذی , ظروف یکبار مصرف , لیوان کاغذی و ظروف کاغذی , بشقاب , پیش دستی , دستگاه تولید لیوان کاغذی , لیوان کاغذی , لیوان یکبار مصرف , بشقاب یکبار مصرف , چاپ لیوان کاغذی , چاپ لیوان تبلیغاتی , تولید لیوان کاغذی , لیوان یکبار مصرف کاغذی , لیوان تبلیغاتی

Shodow