لیوان کاغذی

لیوان کاغذی، تولید لیوان کاغذی، دستگاه لیوان کاغذی، دستگاه تولید لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی

تولید کننده انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی

فروش ویژه ماشین آلات یکبار مصرف کاغذی

انواع قالب ها و قطعات ماشین آلات ظروف کاغذی

دلایل انتخاب شرکت کاج کاپ توسط مشتریان

دلایل انتخاب شرکت کاج کاپ توسط مشتریان

  1. مواد اولیه مورد استفاده در ظروف کاغذی (به خصوص لیوان کاغذی) کاغذ با پوشش میکرونی پلی اتیلن (PE) می باشد که به منظور جلوگیری از نفوذ مایعات به درون ساختار کاغذ عایق بندی می شود. با توجه به وجود کاغذ های نامرغوب در این زمینه ، شرکت کاج کاپ تمامی تلاش خود را بر آن داشته است تا از کاغذهایی برای تولید لیوان کاغذی استفاده نماید که مورد تائید وزارت بهداشت باشد.
  2. دستگاه های دوخت لیوان کاغذی در شرکت کاج کاپ بر خلاف بسیاری از دستگاه های موجود در تولید لیوان کاغذی از تکنولوژی اولتراسونیک در دوخت لیوان کاغذی استفاده می نماید. این تکنولوژی از دوخت لیوان کاغذی به صورت هیتر(گرما) و ذوب کاغذ جلوگیری می نماید.
  3. تحویل به موقع لیوان های کاغذی به مشتری و مشتری مداری یکی دیگر از اصول شرکت کاج کاپ می باشد.
  4. امکان چاپ طرح های ویژه و اختصاصی با قیمتی مناسب بر روی لیوان کاغذی که مخصوص سازمان ها و ادارات می باشد یکی دیگر از مزیت های شرکت کاج کاپ می باشد.
  5. کاغذ مورد استفاده در تهیه لیوان کاغذی از بهترین نوع مواد می باشد که بدون هیچ گونه بویی بوده و همچنین استحکام بالایی دارد.
  6. رنگ مورد استفاده در طراحی کاغذ به هیچ عنوان از نوع رنگ روغنی نمی باشد که این رنگ در چاپ طرح لیوان کاغذی برای سلامتی مضر می باشد.
  7. امکان ارائه محصولات به صورت عمده و جزئی می باشد.
  8. امکان چاپ طرح مخصوص سازمان ها و شرکت ها به صورت پیمانکاری میسر می باشد.
  9. گراماژ بالای کاغذ های شرکت کاج کاپ که برابر 220 گرم واقعی می باشد یکی دیگر از دلایل اثبات کیفیت بالای لیوان های کاغذی تولید شده می باشد.

 


کلمات کلیدی : تولید کننده ماشین آلات صنعتی ظروف یکبار مصرف , ظروف یکبار مصرف کاغذی , ظروف یکبار مصرف , لیوان کاغذی و ظروف کاغذی , بشقاب , پیش دستی , دستگاه تولید لیوان کاغذی , لیوان کاغذی , لیوان یکبار مصرف , بشقاب یکبار مصرف , چاپ لیوان کاغذی , چاپ لیوان تبلیغاتی , تولید لیوان کاغذی , لیوان یکبار مصرف کاغذی , لیوان تبلیغاتی.

Shodow